Jak przekazać 1 % podatku na podstawie druku PIT-37?

Jeśli rozliczacie się Państwo na podstawie druku PIT-37, wystarczy wypełnić:

1. pozycję 137 PIT o nazwie "Numer KRS": 0000270261

2. pozycję 138 PIT o nazwie "Wnioskowana kwota": [Kwota z pozycji 138 nie może przekroczyć 1% kwoty z pozycji 126, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół]

3. pozycję 139 o nazwie "Cel szczegółowy": RR SP 150 WARSZAWA 9221

Uprzejmie prosimy o niedopisywanie żadnych dodatkowych informacji w celu szczegółowym, gdyż spowoduje to utrudnienia w ewidencjonowaniu kwot.

W załączonym pliku znajdziecie Państwo naszą wizytówkę z numerem KRS i celem szczegółowym:

Pobierz Plik:

(WIZYTÓWKA_KRS_cel_szczegółowy

SP 150_1547042701.pdf)

Serdecznie dziękujemy za każdą przekazaną kwotę!

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi Młodym”, 1% podatku dochodowego z przeznaczeniem tych środków na potrzeby naszej społeczności szkolnej.

Podatek dochodowy można przekazać na rzecz Rady Rodziców naszej Szkoły poprzez wypełnienie w formularzu PIT-37 następujących pozycji:
1.   „Numer KRS”: 0000270261
2.   „Cel szczegółowy 1%”: RR SP 150 WARSZAWA 9221.

Numer 9221 jest indywidualnym numerem identyfikacyjnym– dodatkowym zabezpieczeniem, umożliwiającym przyporządkowanie kwoty podatku danemu podmiotowi.
Uprzejmie prosimy o niedokonywanie zmian w polu „Cel szczegółowy”, np. poprzez rozszerzanie skrótu RR - Rada Rodziców, SP – Szkoła Podstawowa, dodawania imienia, czy też adresu szkoły bowiem spowoduje to utrudnienia w ewidencjonowaniu zebranych kwot i opóźnienia w ich przekazywaniu.

Jednocześnie informujemy, że zebrane środki mogą być przeznaczone, m.in. na:
1.    zakup pomocy szkolnych i naukowych,
2.    finansowanie nagród i stypendiów dla uczniów szczególnie uzdolnionych,
3.    dofinansowywanie wyjazdów dzieci i młodzieży na kolonie i obozy,
4.    wspieranie dzieci i młodzieży w rozwoju sportowym poprzez upowszechnianie kultury fizycznej i sportu,
5.    organizowanie i dofinansowywanie organizacji wystaw artystycznych, prelekcji, wernisaży oraz różnego rodzaju imprez o charakterze kulturalnym,
6.    realizację pomocy finansowej, rzeczowej, organizacyjnej, naukowej i kulturalnej.

Z góry dziękujemy za Państwa życzliwość i wsparcie!

W imieniu Rady Rodziców,

Elżbieta Sączek
Przewodnicząca Rady Rodziców SP 150 w Warszawie

W dniu 12 grudnia 2019 roku Fundacja Studencka "Młodzi Młodym"
przelała na konto Rady Rodziców kwotę 5 438,89 zł.
Dzięki Państwa wsparciu na potrzeby naszych uczniów zakupiliśmy zestaw nagłośnieniowy, cyfrowy system bezprzewodowy, adapter oraz niezbędne okablowanie. Sprzęt został dostarczony do szkoły w dniu 28 stycznia 2020 r.
i posłuży naszej społeczności szkolnej do organizacji różnego rodzaje uroczystości szkolnych,
imprez sportowych i okolicznościowych, dyskotek, bali.
Na zakupy wydatkowaliśmy kwotę 6 065,52 zł.
Faktura w kwocie 5 438,97 zł została zrefundowana ze środków pochodzących z 1%.
Pozostała część w wysokości 626,55 zł to środki pochodzące z funduszu Rady Rodziców.
Serdecznie dziękujemy za Państwa wpłaty!
Przewodnicząca RR/Prezydium